Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedszkole Nr 3 w Świdniku - zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych

Utworzony przez Gość, 14 lutego 2013 r. o 18:01
Jakaś lizuska napisała o dyrektorce "trójki" że jest cool,(liczy na premie), czy to ona sama tak o sobie pisze???? no jak jest??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak własnie  sama o  sobie  pisze   nic nie robi tylko  siedzi na kompie  ,  albo jej niema jak cos trzeba załatwic to odsyła  od siebie   a lizuski  ma  szczegulnie jedna co  w tyłek  włazi  :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej ty niedoceniona sama nie wiesz jak zwrócić na siebie uwagę, więc pisz dalej  nuda  nuda i jeszcze raz nuda. zajeła byś się dziećmi lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dedykacją dla dyrektorki "trójki" - źródło: http://www.men.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5613%3Amen-nie-planuje-zmian-w-ustawie-przedszkolnej&catid=254%3Aprzedszkola-2011-default&Itemid=317   MEN nie planuje zmian w ustawie przedszkolnej Dodany: 18 września 2013, uaktualniony: 18 września 2013 Każdy przedszkolak powinien mieć zapewniony dostęp do wszystkich zajęć prowadzonych w przedszkolu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rodzice nie mogą płacić za te zajęcia więcej niż 1 zł, niezależnie od tego, w jaki sposób będą one prowadzone. Zagwarantowanie tej oferty należy do zadań samorządów gminnych i dyrektorów przedszkoli. Zajęcia dodatkowe w przedszkolu publicznym muszą być finansowane z budżetu przedszkola i nie mogą wiązać się z ponoszeniem dodatkowych opłat przez rodziców. Wszelkie próby uzyskania finansowania tzw. zajęć dodatkowych od rodziców są sprzeczne z obowiązującymi od września przepisami. Organizowanie zajęć przez rodziców możliwe jest jedynie poza godzinami pracy przedszkola. Ministerstwo Edukacji Narodowej nie planuje zmian w tym zakresie. Dyrektor organizuje zajęcia dodatkowe w ramach realizacji statutowych zadań przedszkola. Aby zorganizować prowadzenie tych zajęć, dyrektor może:
  • powierzyć ich prowadzenie nauczycielom zatrudnionym w przedszkolu,
  • zatrudnić nowych nauczycieli posiadających odpowiednie kompetencje do prowadzenia konkretnych zajęć,
  • podpisać umowę z podmiotem zewnętrznym na prowadzenie tych zajęć (nie zwalnia to dyrektora przedszkola z obowiązku zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa i opieki).
Aby pomóc gminom w upowszechnieniu wychowania przedszkolnego, rząd przeznaczył na realizację tego zadania, w tym także na organizację zajęć dodatkowych od września 2013 roku, dotację z budżetu państwa. Dotacja będzie przekazywana gminom nie tylko w tym roku, ale również w latach następnych. Jeszcze w tym roku do gmin trafi łącznie prawie 504 mln zł, w tym:
  • 171,2 mln zł na rekompensatę wpływów z tytułu zmniejszonych opłat wnoszonych przez rodziców (średnio w kraju stanowi to około 1/3 wysokości dotacji),
  • 332,4 mln zł na rozwój wychowania przedszkolnego, w tym poszerzanie oferty edukacyjnej przedszkoli, między innymi poprzez uatrakcyjnienie form realizacji podstawy programowej i organizację zajęć dodatkowych, a także tworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego (średnio w kraju stanowi to około 2/3 wysokości dotacji).
Dotacja w 2013 roku wynosi 414 zł na jedno dziecko w wieku od 2,5 do 6 lat w wychowaniu przedszkolnym (przedszkolu, oddziale przedszkolnym i innej formie wychowania przedszkolnego). Oznacza to, że na 25-osobowy oddział przedszkolny miesięcznie przekazywana będzie kwota w wysokości 2 587,5 zł. Minister edukacji narodowej, za pośrednictwem kuratorów oświaty, będzie nadzorować realizację przepisów tzw. ustawy przedszkolnej.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za rewelacja. Odsyłam do zebrania z radą rodziców bo nie wie pani co dzieje się w przedszkolu, a może by tak pani została "doradcą" dyrektorki, jak taka "zorientowana" w przepisach o których głośno od września. I proszę nie twierdzić że pani nie siedzi całymi dniami przy komputerze, bo to byłoby kłamstwo. Pani jest zwykłą malkontentką. Pozdrawiam panią "zorientowaną"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wy nie macie czym się zajmować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do mamy   skoro taka zorientowana ta dyrektorka to dlaczego za zajęcia, typu filharmonia pobierane zostały pieniądze   ja umiem czytać a napisane jest jasno: 1 zł i nic poza tym   a ty mamo, skoro chcesz płacić więcej to płać ale znajdź legalny sposób bo publiczna placówka ma funkcjonować zgodnie z prawem   za doradzanie to ja biorę pieniądze, wiedza kosztuje     w tym przedszkolu dzieje się wiele różnych nieprawidłowości, ja to wiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za rewelacja. Odsyłam do zebrania z radą rodziców bo nie wie pani co dzieje się w przedszkolu, a może by tak pani została "doradcą" dyrektorki, jak taka "zorientowana" w przepisach o których głośno od września. I proszę nie twierdzić że pani nie siedzi całymi dniami przy komputerze, bo to byłoby kłamstwo. Pani jest zwykłą malkontentką. Pozdrawiam panią "zorientowaną"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malkontent człowiek niezadowolony ze wszystkiego, we wszystkim doszukujący się wad, niedostatków, ujemnych stron- -słownik wyrazów obcych :)      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej ty niedoceniona sama nie wiesz jak zwrócić na siebie uwagę, więc pisz dalej  nuda  nuda i jeszcze raz nuda. zajeła byś się dziećmi lepiej
ty gościu masz jakąś obsesje.  To sie chyba leczy, co????? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, czy wy ludzie ze Świdnika nie macie nic innego do roboty tylko "maglowanie" dyrektorki przedszkola?! Jak długo można?! Nie umiecie ani pisac poprawnie, ani zdania porządnie sklecic, ale wyrywacie się na publiczne forum. Po co? Co z tego wyniknie - dla was, dla Świdnika, dla waszych dzieci i wnuków wreszcie?! Dajecie po raz kolejny świadectwo polskiego  piekiełka, gotowanego codziennie i nagminnie, wbrew deklarowanym tylekroc zasadom, wbrew obietnicom dawanym przed ołtarzami. Czy wam nie wstyd?! Czy nie widzicie, jak szydzą z was różni "zbawiciele" świata bez żadnych zasad i wartości, jak dajecie do ręki argumenty walczącym z religią, Kościołem, głoszącym upadek religii?! A przecież większośc z was to ludzie deklarujący się jako wierzący, słuchający o miłości bliźniego. Pamiętacie? A przecież dyrektorka, na którą od miesięcy, z uporem godnym lepszej sprawy, wylewacie pomyje pomówień, oszczerstw, pół- i cwiercprawd, to też wasz bliźni - człowiek, może niedoskonały, ale jednak zasługujący na szacunek, na chocby odrobinę empatii i poszanowania swej wrażliwości i godności. Czyż to, co czynicie, nie jest obłudą? Czy nie dopuszczacie się zwykłego draństwa wobec nielubianej osoby?! A może czas spasowac, powiedziec "dośc"? Ktoś musi wam to powiedziec. Ktoś musi przerwac to szaleństwo. Już pora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do  obiektywa  chyba z  zachrystji  sie wyrwales co ?  kogo ty  nawracasz ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, czy wy ludzie ze Świdnika nie macie nic innego do roboty tylko "maglowanie" dyrektorki przedszkola?! Jak długo można?! Nie umiecie ani pisac poprawnie, ani zdania porządnie sklecic, ale wyrywacie się na publiczne forum. Po co? Co z tego wyniknie - dla was, dla Świdnika, dla waszych dzieci i wnuków wreszcie?! Dajecie po raz kolejny świadectwo polskiego  piekiełka, gotowanego codziennie i nagminnie, wbrew deklarowanym tylekroc zasadom, wbrew obietnicom dawanym przed ołtarzami. Czy wam nie wstyd?! Czy nie widzicie, jak szydzą z was różni "zbawiciele" świata bez żadnych zasad i wartości, jak dajecie do ręki argumenty walczącym z religią, Kościołem, głoszącym upadek religii?! A przecież większośc z was to ludzie deklarujący się jako wierzący, słuchający o miłości bliźniego. Pamiętacie? A przecież dyrektorka, na którą od miesięcy, z uporem godnym lepszej sprawy, wylewacie pomyje pomówień, oszczerstw, pół- i cwiercprawd, to też wasz bliźni - człowiek, może niedoskonały, ale jednak zasługujący na szacunek, na chocby odrobinę empatii i poszanowania swej wrażliwości i godności. Czyż to, co czynicie, nie jest obłudą? Czy nie dopuszczacie się zwykłego draństwa wobec nielubianej osoby?! A może czas spasowac, powiedziec "dośc"? Ktoś musi wam to powiedziec. Ktoś musi przerwac to szaleństwo. Już pora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zastanawiam się, czy wy ludzie ze Świdnika nie macie nic innego do roboty tylko "maglowanie" dyrektorki przedszkola?! Jak długo można?! Nie umiecie ani pisac poprawnie, ani zdania porządnie sklecic, ale wyrywacie się na publiczne forum. Po co? Co z tego wyniknie - dla was, dla Świdnika, dla waszych dzieci i wnuków wreszcie?! Dajecie po raz kolejny świadectwo polskiego  piekiełka, gotowanego codziennie i nagminnie, wbrew deklarowanym tylekroc zasadom, wbrew obietnicom dawanym przed ołtarzami. Czy wam nie wstyd?! Czy nie widzicie, jak szydzą z was różni "zbawiciele" świata bez żadnych zasad i wartości, jak dajecie do ręki argumenty walczącym z religią, Kościołem, głoszącym upadek religii?! A przecież większośc z was to ludzie deklarujący się jako wierzący, słuchający o miłości bliźniego. Pamiętacie? A przecież dyrektorka, na którą od miesięcy, z uporem godnym lepszej sprawy, wylewacie pomyje pomówień, oszczerstw, pół- i cwiercprawd, to też wasz bliźni - człowiek, może niedoskonały, ale jednak zasługujący na szacunek, na chocby odrobinę empatii i poszanowania swej wrażliwości i godności. Czyż to, co czynicie, nie jest obłudą? Czy nie dopuszczacie się zwykłego draństwa wobec nielubianej osoby?! A może czas spasowac, powiedziec "dośc"? Ktoś musi wam to powiedziec. Ktoś musi przerwac to szaleństwo. Już pora!
Tak, niwątpliwie juz pora na opuiszczenie stanowiska jakie piastuje ta osoba!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do  obiektywa  chyba z  zachrystji  sie wyrwales co ?  kogo ty  nawracasz ???
Ciebie nic już nie nawróci. Prymityw będzie zawsze prymitywem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, to ta osóbka z przedszkola, która tak udziela się w kościele pewnie  moralizuje ładne kazanko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla twoich oślich uszu moje słowa. Dla takich jak ty każdy, kto nawołuje do rozsądku musi byc od razu związany z kościołem! No i oczywiście z przedszkolem! Koniecznie! Dalej i szerzej nie sięga wasza prymitywna wyobraźnia. Niestety, miałem rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Beatko pani idzie do  koscioła i  sie wyspowiada bo to grzech nawracac  ludzi  jak samemu sie jest grzesnikiem, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Beatko pani idzie do  koscioła i  sie wyspowiada bo to grzech nawracac  ludzi  jak samemu sie jest grzesnikiem, 
A może tak policzysz swe własne grzechy? Może zaczniesz od siebie, zrobisz rachunek sumienia? Możesz się wtedy zdziwic swą niewiedzą o sobie samym (samej). I będzie ci wstyd. I nie myśl, że jestem "panią Beatką" (no, no, ile w tym zdrobnieniu prawdziwej "miłości" bliźniego!). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie jesteś ze Świdnika, nie powinien ten temat ciebie interesować. A jeśli go podjęto, to znaczy, że jest nie tak jak chcieliby rodzice, a widząc, co "potrafi" dyrektorka i jak sobie "pozwala", są oburzeni. Oj, daj spokój z tym patriotyzmem, bo i tak twój mentorski ton na nic się zda. A zarozumialstwo to bardzo zła cecha. Ale i tak mam wrażenie, że kłamiesz, więc się nie wysilaj.
Dalsze dyskutowanie z tobą i tobie podobnymi byłoby próbą rozmowy z osłem, a przecież osioł, jak wszyscy wiedzą, nie jest partnerem do wymiany poglądów. Takie mam wrażenie przeczytawszy twoje "przemyślenia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...